Digitálny Prieskum VŠVU

Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava
Letný Prieskum 2020



Sleduj tvorbu študentov VŠVU na Instagrame



Created by Viktor Kováč
Filter
  • Show All
  • Architektonická tvorba
  • Dizajn
  • Fotografia a nové médiá
  • Grafika a iné médiá
  • Intermédiá
  • Maliarstvo
  • Reštaurovanie
  • Socha, objekt, inštalácia
  • Šperk, Sklo a Keramika
  • Textilná tvorba
  • Vizuálna komunikácia

OUT OF THE BLUE: Monika Mandač

Tiene Černobyľu: Diana Bilichenko

Spoločenstvo rastlín: Eva Takácsová

The Garden of Earthly Delights: Paula Malinowska

Chameléon na Lide, Rieka v meste: Lukáš Mráz

[PEGI 18+] Mala by sa častejšie usmievať: Anna Mária Beňová

Picture book TO SME MY: Marta Matus (Mészárosová)

Dievča: Jana Vaterková

Nehraný film: Kristína Dzuričková

Prítomná krajina: Lucia Oleňová

66BPM: Daniela Paľová

Mentálny kompost: Viktória Revická

Tvar: Katarína Raškovičová

Composite wilderness: Dávid Nosko

F L U I D: Romana Halgošová

Priestor experimentálneho divadla: Lea Debnárová

Fragmenty geometrie: Dávid Hocko

OBRAZ – OBJEKT – INŠTALÁCIA: Mikaela Mia Papp

MANUS: Klára Štefanovičová

Sever alebo juh: Šimon Parec

Extinction of uselessness: Silvia Leitmannová

Nový svet: Daniela Vagašová

Re:vision: Attila Rózsás

Krajina – Vodný mlyn: Petra Ollerová

Awareness: David Žabka

Zveriť sa: Michaela Moravčíková

Parametrický štrukturalizmus: Patrik Olejňák

Súlad: Ivana Tilešová

Genius Pocit: Mariana Mažgútová

Becoming: Veronika Trnečková

Sfinga – Komárno, 1914: Denis Dvorský

Spôsoby videnia: Martina Červenková

Sýtosť: Mária Sládečková

Coffee and Tea: Veronika Pintérová

Harmónia v chaose: Andrea Ganobčíková

O Fotografii: Ema Lančaričová

OTÁZKY OBRAZU / IMAGE QUESTIONS: Adam Siekel

Teon: Simona Duchoňová

Zvieratá vo vesmíre: Simona Jančíková

Ambivalence act II: Anna-Mária Špániková

Palice: Karolína Mrázková

Slová ktoré neviem čo znamenajú: Tsudoi Masuda

do budúcnosti – 미래로: Eduard Klena

Singularita: Dávid Demčák

Raz to proste urobím: Barbora Benková

Scénickosť a gestickosť obrazu: Mgr. art Ivana Mojšová

How it was to be a Human ?: Denisa Slavkovská

13. komnata: Naďa Matušková

Vizuálna identita festivalu kreativity: Silvia Kováčová

Nesúlad: Sarah Duláková

Back to Animism: Ester (Sabik) Šabíková

Nostalgia – Postalgia: Zuzana Jakabová

Hyperzin: Kamila Valešová

Plecháč Bob: Hedviga Gutierrez

Šedá zóna / Grey zone: Andrea Rošková

Atlas rodinných fragmentov: Lucia Gandelová

SALT AND PEPPER NOISE – ŠUM, AKO ROZKLAD OBRAZU: Patrícia Bačenková

Bubbles: Ester Kovaříková

Confer: Tomáš Šetaffy

Reštaurovanie dámskych večerných šiat: Dominika Kostolníková

Krajina zážitkov – Františkánsky kláštor v Rožňave: Silvia Gálová

Šperk vo Virtuálnej Realite [VR Jewellery]: Viktor Kováč

Filisterské jadrá: Lucia Dunajová

4 minúty a 39 sekúnd: •kara l falk•

Point of reflection: Šimon Kučera

Čím by si chcel/a loviť keď vyrastieš?: Daniela Dolinska

Noční můry: Romana Bejdová

Interpretácie – J. Mudroch, D. Vélazquez, O. Kokoschka: Vanessa Lančaričová

BRUTAL (Koncept): Igor Kováč

Exteriérový nábytok BLOCK pre EGOE s.r.o.: Natália Adamčíková

Moje osobné ihriská: Natália Hulejová

X: Karin Elízová

Cobwebs of fear: Lucia Villárová

Súboj bublín: Lukáš Sobota

XYX: Tereza Klčová

Hikikomori: Lívia Suchá

YOU SHOULD… “Mala by si…”: Žofia Marcineková

HOMExGRASS: Barbara Gocníková

„Čo chcem? – Čo by to malo byť?“ (oficiálny názov zadania), DOTYKY (môj pracovný názov): Natália Golianová

Extinction of uselessness: Silvia Leitmannová

Assimilate: Zoltán Baráth

Superhrdina: Jakub Strbák

Interruptions of Reality: Milo

Guľa ako krajina: Jakub Sojka

Buba Chair: Barbora Siráňová

Multifunkčné odrážadlo: Matúš Lagin

Elektrický mlýnek na kávu: Klára Hamplová Schön

COFFEE AND TEA: Tímea Kepová

Make a virtue of necessity: Juliána Brnáková

1. Návrat domov, 2. Maska: Kamila Zuščáková

“NOW I’M THE BOSS”: Zuzana Ľos-Božiková

Řetězová reakce: Nicola Horečková

Errortogénna zóna: Katarína Chmelárová – Coco Melarch

Butterfly: Nikola Šefranková

mäkúčko: Lucia Žitnayová

letný semester 2020: Pavol Gogola

Téma řetěz, řetězení v kontextu Il castrato: Eliška Surmová

Reprodukcia umeleckého diela: Lenka Blašková

Šum Času: Hugo Raýman

Modelovanie, prípravný kurz: Andrej Brezany

Neistota: Kamil Šlapák

Úzkosti od kosti: Barbora Smutná

Človek a krajina ( téma semstralnej práce): Sára Antalová

Skedio – servisný stojan pre lyže: Georgios Somarakis

EGOE – modulárne doplnky do záhrady: Dušan Amrich

SCREAM FROM THE HOLE: Marcus Darsen

Superhrdina – Identita v limitoch spoločnosti: Juraj Olejár

continuum: Matúš Kuchta

pokoj, túžba, samota (tri slová): Dominika Párnická

Efektivita: Miroslav Vašek

Bez Názvu: Eva Bodoova

SUPERHERO-BOXY: Peter Leja

Monštrancia a liturgický riad: Klára Valušková

VIRAL: Helga Pavelková

Človek a krajina: Barbora Katuščáková

1. -GALAXY- 2. Tichá sila: Veronika Muchová

RADENIE – REŤAZ: Ilarii

Dystopia: Barbara Shevchuk

ČLOVEK A KRAJINA: Kristína Baloghová

Maliarska príprava spojená so štúdiom rukopisov klasickej a modernej maľby: Branislav Schwarz

Piknikový košík: Beáta Juritková

emBODYery: Gréta Šabíková

Láska: Mária Šimová

Tangram: Anna Přibylová & Soňa Polčová & Martina Ľachká

za dverami: Marco Rapant

LACHKA: Šimon Rigas

Automobilismus po koroně: David Sova

THE DAUGHTER’S DIARY: Klementína Knezlová

Sketchbook: Jozef Gľaba

IDENTITY | ID: Kateřina Durďáková

Srdečné pozdravy: Linda Pavelková

Overflow: Petra Ďurišková & Adriána Gombarčíková

Ja , Y , X , y , x: Lilla Gombos

Sorry i didnt mean to hurt you!: Viktor Ruman

Súlad – bakalárska práca – model: Ivana Tilešová

Príbeh jedného oslobodenia /triptych/: Rastislav Hlocký

ENERGY: Kika Tomaňa

vyvy: Galanský Šimon

Inner surroundings (My relationship with abstraction/attraction): Karin Langová

Gaia: Barbora Lovíšková

Mysterious Island (Game): Pavel Baghy

umbra: Kristián Štupák

Aké by to bolo…: Peter Marjak

Neviditeľno Viditeľné: Nina Abramovičová

Reťaz-radenie.: Klára Chytilová

Nerušiť prosím: Zuzana Gulčiková

SUNSET/SUNRIZE: YARYNA LAHODA

CAFRIC / coffee and tea / návrh interiéru kavárny inspirovaný východní Afrikou: Tereza Číková

Oddýchni si tam kde si//From the past to the future: Petra Zelisková

Land Desolate: Marcus Oliver Obert

Živý materiál: Aneta Mintálová

Mussel: Diana Elischerová

Reprodukcia umeleckého diela, autoportrét: Kristína Gáspárová

Človek a krajina: David Hangonyi

Making of VINCENT: Sára Kancianová

Z okna: Tereza Kontúrová

Esencia večnosti (vesmírna archeológia): Tomáš Bede

Obri: Alexandra Hockicková

Superhrdina: Lenka Erd

Tempus flore: Simona Novická

SUPERHEROˈS OFFICE: Erika Remencová

Príbeh o skale: Lucia Kupcová

Interpretácia umeleckého diela: Marek Suchý

Premena: Dávid Pogran

Interpretácia umeleckého diela: Lucia Beliančinová

CELLS: Jakub Ľorko & Simona Gašincová

Dôverne známe – návrh na bakalársku prácu: Diana Paulová

Slza/Tear: Dorota Sloviaková

Pod jednou strechou: Michaela Koprdová

EN ATTENDAT GODOT: Dominik Demčák

MIESTA: Nina Bialová

Pod kožou: Kristína Čakyová

Coffee & Tea: Katarína Ozimáková

Out of the blue: Monika Mandač

QUIN: Matúš Danko

Fiktívna spomienka: Bc. Tamara Oravcová

Číslo 6: Barbora Kapustová

Reframing possibilities: Kvet Nguyen

Digitálna konverzácia: Adriana Remiašová

GAYA Autonomous farming system: Diego Hernando

Kone v Petržalke: Nataša Bošková

Gilgameš, svetelný človek: Namiko Uchnárová

,,Zaslepenci”: Róbert Ferko

Reštaurovanie Mapy panstva Červený Kameň z polovice 18. storočia

re-composition: Matej Maturkanič

memento.: Antonín Kindl

Upcyclovaná kolekcia odevov pre NOSENE: Alexandra Kondačová

The Mind of a Child ( ​Myseľ dieťaťa): Miriam Frkáňová

Vodiče Izolované: Daniela Illéšová

VÍRUS: Eva Hudecová

Láska čo ma drží nad vodou: Katarína Plačková

Zodpovednosť: Monika Sičová

Plant Room VI.: Magdaléna Seppová

ExC projectMi: Michal Zajac , Igor Ivanec , Natália Štundová

Identita hudobnej kompilácie: Lukáš Karaba

F. Bílek & J. R. Donner: Samuel Horváth

Sound wave: Viktoria Arvayová

Neohuman: Patrik Hujo

River-Park: Christopher Varga, Radka Zuskačová

Inverzia: Kristína Betušová, Katka Kocková

Reči odlietajú, napísané zostáva

Kde je Ben?: Alžbeta Božeková

In the middle of: Deva Bartninkaitė

SUPERHEROES: Andrea Dudášová

Guľa ako krajina: Zuzana Kováčiková

“MYSLITEĽ”: Mária Tóthová

Hra Vrabčár: Dominik Šarlina

ERGO BACKPACK: Mário Coufal

(nie) SOM TU PRE TEBA: Natália Dominiková

nula celá jedna: Tereza Umlaufová

70 dní: Ivana Sapuová

Zmena: Michaela Imreová

BIO-MECHA urban eater: Alexander Binder

Guľa ako krajina (Krajina ako bublina): Martin Jurík

For Sale: Mgr. Katarína Pozorová

Všetko plynie: Ivana Pavlíková

the Essence: Nin Pacherová

Ustlané vo vzduchoprázne: Jozef Kršek

Svalovec: Lukáš Zakucia

62 days: Barbora Hrubošová

Photosynthetizator: Norbert Kuki

Jar 2020 Mária Kižnanská

Materiál: Adriána Adamová

Šel jsem se jen projít: Tatiana Takáčová

Hľadanie samej seba/ Finding myself: Natália Repkovská

Horror Vacui: Barbara Kowalczuková

EMPTY POOLS: ondrej forus

EMERGENCY RESCUE QUADROCOPTER: Michal Gajdoš

Osobné neosobne: Elena Špirengová

Coral bleaching: René Lazový

Playlist: Evelína Ottomanská

Mlynská záhrada: Karina Guziová & Karina Pak

MONŠTRANCIA – Liturgický riad: Zuzana Krenželáková

Priestor: Simona Tabačková

Pixel: Patrik Ďurdík

Odišli sme, aby sme sa vrátili: Paulína Ščepková

SATYR – Automatized Forest Caring Unit: Jakub Riedl

#love: Natália Angletová

INAKÁ: Margaréta Miková

Dom ako (dez)interpretácia: Alexandra Smolková

WATCH ME: Kateřina Dobřanská

Kapsula: Samuel Stašík

Leviathan: Dominik Medveď

Pamäť nie je pasívny záznam: Nikola Čižmárová

Recyklácia detstva: Barbora Némethová

Oddych – základ kultůry: Kristýna Macková

Identita hudobnej kompilácie a nosič nosiča: Janka Sanetriková

FLOKI *: Zuzana Firmentová

EGO: Kristína Doležalová

1.2.3.: Ján Faltin

Kniha na tému Časozber: Adriána Ondrušová

Systematic form hunting: Adriana Mišková

Coffee & tea: Klaudia Melišová

Pre-object: Maruša Mazej

NURCEbot: Asistenčné robotické vozidlo do pandémiou zasiahnutých oblastí: Jaroslav Kormanec

Modul/Kapsula: Adam Králik;

Agarové vázy: Erik Vrábel

Inside Out: Terézia Jandušíková

Vystavený výrobok: Radim Straka

Michael patrí všetkým: Ester Mládenková

Modular House: Jaroslav Saxun

Strach s nami: Mgr. Matula Daniel Dis.

Enfant terrible/ modlitby hrozných detí vesmíru: Petra Hrúziková

Generative_rec3: Robert Urbančok

Reštaurovanie SFINGY: Asen Cvetanov

Neviditeľní: Veronika Verešová, Zuzana Nedeliaková

Postdigital Art/Design: Richard Kučera Guzman